دانشگاه فدرال کازان

دانشگاه مچینکوف (دندان پزشکی و پزشکی)
27/01/2020
دانشگاه پزشکی نوسیبیرسک
28/01/2020

دانشگاه فدرال کازان (پزشکی و دندان پزشکی)

 

دانشگاه فدرال کازان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های روسیه است که بیش از ۲۰۰ سال پیش تأسیس شده است. این دانشگاه، مرکز اصلی آموزش در جمهوری تاتارستان می باشد و از سال ۲۰۰۹ میلادی از عنوان دانشگاه دولتی به دانشگاه فدرال ارتقاء یافته است.

این دانشگاه همانند سایر دانشگاه های علمی در سراسر جهان، برای رشته های ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و زبان شناسی اهمیت خاصی قائل است. امروزه رشته های اولویتدار پژوهشهای علمی دانشگاه فدرال کازان، شامل دستاوردها در فارماکولوژی، زیست پزشکی، زمین شناسی، شیمی، فیزیک، نفت و گاز، فناوری نانو و فناوریهای اطلاعات است. همچنین در زمینه هایی از جمله روانشناسی و فرهنگ شناسی، علوم انسانی، آموزش و پرورش و حوزه های میان رشته ای فعالیت می نماید.

 

 

 

دانشگاه فدرال کازان یک مرکز تحقیقاتی پیشرو ملی است که در آن ۳۳ آزمایشگاه مدرن و مجهز با آخرین فناوریها فعالیت می کنند. در این دانشگاه پژوهش در زمینه اقتصاد، آروماتیک و ترکیب برق، رادیوفیزیک کاربردی و مدل سازی ریاضی انجام می شود. تجهیزات منحصر بفرد برای آزمایشگاه های تحقیقاتی جدید در شیمی، فیزیک، زیست شناسی، زیست پزشکی و محیط زیست و زمین شناسی تهیه شده است.

آموزش متخصصان در KSMU در دانشکده های زیر انجام می شود:

  • دانشکده پزشکی

  • دانشکده کودکان.

  • دانشکده پزشکی و پیشگیری.

  • دانشکده دندانپزشکی.

  • دانشکده زیست پزشکی.

  • دانشکده داروسازی.

  • دانشکده کار اجتماعی و آموزش عالی پرستاری.

زبان مورد نیاز و دوره های زبان روسی

از آنجا که بسیاری از دوره ها به زبان روسیه برگزار می شود شما باید شناخت کافی از زبان روسی داشته باشید. ما توصیه می کنیم مهارت های زبان روسی معادل سطح B2 از CEFR (چارچوب مشترک اروپا از مرجع زبان) را داشته باشید یا در دوره پادفک شرکت نمایید

هزینه شهریه و زندگی دانشجویی

هزینه یک ترم: 66000
هزینه دو ترم: 132000
 
    قیمت ها به روبل روسیه (RUB) داده شده است  

 

 

خوابگاه دانشگاه کازان روسیه

خوابگاه دانشجویی دانشگاه فدرال کازان، روستای دانشگاه (Universiade Village)، به ۸۰۰۰ دانشجو خدمات می دهد و دارای امکانات ورزشی، درمانگاه، تیم امنیتی و سایر امکانات مختلف است.